Університет

Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради. Перш ніж перейти до вручення нагород і відзнак, ректор Віктор Мошинський привітав із ювілеєм завідувача кафедри менеджменту Леоніда Федоровича Кожушка. Також Віктор Степанович вручив подяки ОДА старшому викладачеві кафедри менеджменту Е.Г. Мороз, доценту кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ю.С. Кушніруку, Почесну грамоту  за значний внесок у підготовку кваліфікованих фахівців та з нагоди 55-річчя – завідувачу кафедри фінансів та економіки природокористування Л.В. Мельнику, Диплом транспортної академії завідувачу кафедри транспортних технологій і технічного сервісу – М.Є. Кристопчуку. А ще пам’ятну відзнаку університету на знак співпраці вручив директор девелоперського відділу компанії «Soft Serve» Сергій Сидорчик. До слова, 70% працівників компанії – випускники НУВГП.

Після урочистої частини  члени Вченої ради підтримали клопотання кафедр щодо присвоєння вченого звання доцента кафедри: гідроінформатики – О.Л. Пінчуку; комп’ютерних наук та прикладної математики – В.В. Жуковському; конституційного права та галузевих дисциплін – І.В. Міщук; фінансів та економіки природокористування – А.А. Подлевському. Окрім того, присутні своїм рішенням підтримали кандидатів для участі в конкурсі на заміщення вакансій членів-кореспондентів та дійсних членів (академіків) Національної Академії аграрних наук України; надали гриф вченої ради та рекомендували до видання навчальні  посібники, монографії; заслухали доповідь проректора Н.Б. Савіної про наукову та науково-технічну діяльність університету за минулий календарний рік; затвердили нову редакцію Положення «Про підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників НУВГП»; підтримали створення та визначили членів Тимчасової комісії з питань організації діяльності постійних та тимчасових комісій вченої ради НУВГП.

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Наталія Пархомчук,