Університет

Тренінг для стартап-команд від британської програми Creative Spark

26-27 лютого в читальній залі Наукової бібліотеки НУВГП відбувся тренінг для стартап-команд. Тренери програми Creative Spark (програма Британської Ради та Кінгстонського університету, Лондон) Оксана Перхач, к.е.н., та Оксана Химич, к.е.н., провели цікавий 2-денний BootCamp для наших студентських команд.

Дев’ять команд  (32 студенти) разом зі своїми менторами дізнались про відомі  успішні стартапи в Україні та світі, а також про конкурси, в яких їм пропонує взяти участь програма Creative Spark. Тренінг дав можливість учасникам оформити свою інноваційну ідею як бізнес-пропозицію та зробити 3-хвилинний pitch. Через три тижні тренери заслухають pіtch кожної команди і оберуть трьох переможців першого етапу конкурсу, котрі візьмуть участь у другому етапі – національному відборі команд  Bright Idea, який відбудеться у Львові в травні 2020 року. Переможці пройдуть до третього етапу і поборються за головний приз (8 тис. євро) вже у Лондоні в вересні 2020 року.

Бажаємо успіху командам!!!

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Віта Чабан,
центр інноваційної діяльності та трансферу технологій