Університет

Практична підготовка студентів спеціальності «Гірництво» на виробництві

Студенти спеціальності «Гірництво» під час практичної підготовки відвідали два провідних гірничих підприємства Рівненської області  - ПрАТ «Рафалівський кар’єр» та Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд».

Відвідування підприємств у студентів розпочиналося з проходження розгорнутих інструктажів з техніки безпеки та отримання засобів індивідуального захисту.

На кар’єрах студенти ознайомилися з наявними у підприємств виробничими потужностями, побачили процеси видобування та переробки корисної копалини. Перебуваючи безпосередньо у кар’єрах, майбутні інженери-гірники дізналися про те, які способи розробки кар’єрів використовують дані підприємства, дослідили залягання порід у родовищах та дізналися про особливості роботи у кожному з них. На підприємствах були проведені практичні та лабораторні заняття під керівництвом провідних фахівців гірничих підприємств.

Ознайомлення студентів з кар’єрами проводили на ПрАТ «Рафалівському кар’єрі» - начальник гірничого цеху Петро Миколайович та майстер Володимир Кирилович, на Клесівському кар’єрі нерудних копалин «Технобуд» - заступник виконавчого директора з питань виробництва Олег Іванович Козоровський та заступник виконавчого директора з питань охорони праці Андрій Костянтинович Шерстюк.

Окрім практичних занять та ознайомлення з особливостями виробництва гірничих підприємств, студентам показали роботу невиробничих відділів та структурних підрозділів підприємств.

Колектив кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин вдячний керівництву і персоналу підприємства за сприяння та підтримку в організації практичної підготовки студентів та сподівається на подальшу співпрацю.

ННМІ