Університет

Дипломовані магістри-іноземці

В конференц-залі університету випускники-іноземці магістратури різних спеціальностей урочисто отримали дипломи.

Тож цього дня офіційний документ про закінчення НУВГП  здобули магістри навчально-наукового інституту охорони здоров’я:  Альмагхрабі Амер Салех А, Юсеф Омар Халіфа та Чіпа Аюп М Абдел Ані  з Лівії; навчально-наукового інституту економіки та менеджменту: Онвузуріке Деборах Онійнєчі з Нігерії,   Кормої Вікторія Маміє та Ньюланд Маріама Ебішола із Сьєра-Леоне, Джахан Фавзі Салем Ісмаеіл , Альджарібі Халід Масуд Абдулкарім та  Бен Креіма Сераджеддін Селейман М. з Лівії, а також Юссуф Хуссамеддін із Союзу Коморських Островів.

З привітаннями до випускників   звернулися директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук, директор навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Наталія Ковшун, завідувач  кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Наталія Нестерчук. Приєдналися до поздоровлень телефоном ректор Віктор Мошинський та проректор Наталія Савіна.

Подяки і сертифікати  випускникам вручив начальник відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань Центру міжнародного співробітництва та освіти Дмитро Нікитенко.

У свою чергу, із словами подяки до адміністрації університету та викладачів звернулася випускниця спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Вікторія  Кормої та випускник спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Альмагхрабі Амера Салех. А своїми першими враженнями від навчання поділився студент магістратури першого року навчання спеціальності «Гірництво» Ешавеш Мохамед Мохтар.

Музичні вітання присутнім подарували  лауреат Всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів, срібний голос України Христина Боговід та Олена Климович.

А завершилось свято  чаюванням, солодким столом, куштуванням брендового торта та спільним фото на пам’ять.

P.S. Зараз в університеті навчається понад 200 студентів-іноземців з більш ніж 25 країн близького та далекого зарубіжжя. А саме: країн Африки (Королівство Марокко, Лівія, Нігерія, Гана, Союз Коморських островів, Сьєрра-Леоне, Камерун, Екваторіальна Гвінея), країн Євросоюзу (ФРН), країн Південної Америки (Республіка Еквадор), країн Середнього Сходу (Азербайджан, Грузія, Туркменістан, Таджикистан).

Так, студенти з Гани обирають, переважно, напрям підготовки  «підприємництво, торгівля та біржова діяльність», туркмени – «транспортні технології на автомобільному транспорті», комп’ютерними науками цікавляться іноземці з Союзу Коморських Островів, грузини – менеджментом, лівійці – прихильники  міжнародних економічних відносин, а іноземці з Нігерії обирають фізіотерапію та ерготерапію.

В цілому, університет проводить підготовку іноземних громадян за 40 акредитованими освітніми програмами ступеня освіти «бакалавр» та  за 34 акредитованими освітніми програмами ступеня освіти «магістр». Наразі триває прийом іноземних студентів на «бакалаврат» та «магістратуру» до 1 березня. А на підготовче відділення прийом здійснюється круглий рік.

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Наталія Пархомчук,