Університет

Практична підготовка студентів спеціальності «Транспортні технології» з користю для міста

Практична підготовка студентів спеціальності «Транспортні  технології» з користю для міста

На дорогах Рівного з’явилися 5 німецьких автобусів МАН. Це екологічні великогабаритні автобуси. Вони курсують першим маршрутом «Льонокомбінат – с. Ювілейне».

Вперше автобуси виїхали на маршрут 23 січня 2020 року. Для оптимальної роботи автобусів  на новому маршруті Управління транспорту і зв’язку Виконавчого комітету Рівненської міської Ради звернулось з листом до адміністрації НУВГП з проханням у сприянні проведення досліджень пасажиропотоку. І вже з 10 лютого по 14 лютого студенти спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» приступили до обліку кількості перевезених пасажирів.

Даний захід співпав з проведенням практичної підготовки студентів, що дозволило студентам-першокурсникам глибше ознайомитись з азами їхньої професійної діяльності, осягнути із середини процеси формування пасажиропотоків на міських маршрутах. Зібрані матеріали обстежень дадуть змогу удосконалити графіки руху автобусів на маршруті. Тому проведення досліджень будуть корисним не тільки для покращення підготовки студентів, але й для удосконалення транспортного обслуговування населення міста.

 

ННМІназад