Університет

Стажування викладачів ННІОЗ в Польщі

Директор, проф. Григус І.М. та науково-педагогічні працівники кафедри медико-психологічних дисциплін навчально-наукового інституту охорони здоров’я – завідувач кафедри, доц. Ногас А.О., доц. Смольська Л.М., ст. викл. Андреєва О.Б., прибули на довготривале (очно-дистанційне) підвищення кваліфікації у Вищу школу «УНІ-ТЕРРА» м. Познань (Польща).

У перший день відбулася зустріч з ректором Даріушом Гжибеком, генеральним директором, та деканом, професором Радославом Мушкетою, на якій обговорювались питання співпраці, вивчення освітнього контенту обох сторін та взаємообміну досвідом.

Розглядалася можливість перспективного галузевого розвитку в рамках спільних проєктів та грантів.

Відбулося конструктивне обговорення кадрового розвитку в галузі фізичної терапії, ерготерапії, інклюзивної освіти та медико-психологічного коучингу.

Офіційна зустріч завершилась врученням пам’ятних сувенірів НУВГП польським колегам та спільними світлинами.

Анжела Ногас,
кафедра