Університет

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА»

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА»

За планом проведення практичної підготовки, студенти спеціальності «Цивільна безпека», під керівництвом доцентів кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Кусковця С.Л. та Шаталова О.С., відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення (АРЗ СП) Головного управління ДСНС України у Рівненській області, що знаходиться в м. Рівне. 

Під час занять студенти ознайомилися зі структурою загону, умовами та особливостями служби, навчання і відпочинку особового складу, порядком, умовами та термінами випробування пожежно-технічного обладнання тощо. 

Керівництво і особовий склад загону продемонстрували пожежно-рятувальну та інженерну техніку, яка використовується при ліквідації пожеж, надзвичайних подій та ситуацій. 

Студентам також було показане аварійно-рятувальне обладнання, що знаходиться на спеціальних автомобілях, була надана можливість приміряти бойовий одяг і спорядження вогнеборців. Студенти працювали з переносними вогнегасниками, які застосовуються при ліквідації незначних пожеж автотранспортної техніки, а також з аварійно-рятувальним обладнанням, що використовується при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Наприкінці заняття студенти ознайомилися з макетами вибухонебезпечних предметів і навіть спробували себе у ролі піротехніка.

 

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності

Фото О. Шаталова та прес-служби АРЗ СП

 назад