Університет

Світлана Зубілевич на тренінгу за програмою британської професійної організації АССА

У період студентських канікул професор кафедри обліку і аудиту Зубілевич Світлана Яківна взяла участь у тренінгу тренерів за програмою британської професійної організації АССА з Міжнародних стандартів фінансової звітності в державному секторі. Захід відбувся з 20 по 24 січня 2020 року в Батумі в рамках регіональної програми Світового банку PULSAR. Програма проводиться з метою застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності для державного сектору (МСБОДС), що забезпечать підзвітність органів державної влади і місцевого самоврядування суспільству та можливість прийняття рішень для ефективного управління цим сектором. Звичайно, це потребує розповсюдження знань вимог МСБОДС серед професійної спільноти, керівників суб'єктів державного сектору, серед здобувачів вищої освіти та викладачів.

Від України Міністерством фінансів було делеговано шість представників, які пройшли навчання спільно з учасниками з Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, та склали кінцевий тест англійською мовою. Після успішного завершення тренінгу професійна британська організація АССА надала право на безкоштовний англомовний курс з МСБОДС, що складається з 10 модулів, передбачає пробне тестування та оцінювання з отриманням сертифіката протягом півроку. Сертифікати та дипломи АССА високо цінуються у світі. Ця організація має більш ніж 100-річний досвід в підготовці професіоналів з обліку, аудиту та фінансів.

Отримані знання та досвід викладання, застосування он-лайн курсів  будуть використані в навчальному процесі університету.

Кафедра обліку і аудиту