Університет

Звітно-виборна профспілкова конференція

В актовій залі університету  відбулася ХX звітно-виборна профспілкова конференція працівників НУВГП.

Делегати заслухали звіт про роботу профспілкового комітету та ревізійної комісії університету за п’ять років, обрали голову профспілки та новий склад профспілкового комітету, а також делегатів на обласну звітно-виборну профспілкову конференцію.

Екс-голова профспілкового комітету Надія Погребняк, звітуючи про  роботу профспілок впродовж п’яти років, зазначила , що на сьогодні у профспілковій організації перебуває 610 членів  - а це майже 50% від усіх працівників НУВГП. Профспілкова організація об’єднує 11 профбюро.

В жовтні-грудні були проведені  профспілкові звітно-виборні збори в навчально-наукових інститутах та підрозділах університету. Вісьмом головам  профбюро інститутів ще раз було висловлено довіру.

Пріоритетним напрямком у роботі профспілок  є організаційні заходи із захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників, членів профспілки на основі соціального партнерства  з адміністрацією нашого закладу.

Надія Дмитрівна відмітила, що впродовж п’яти років профспілки разом з юрисконсультом  Обласної ради профспілок освітян захищали інтереси членів профспілки у судах. Окрім того, профспілки відстоювали інтереси не тільки своїх членів, а й усіх працівників університету. Впродовж цього часу здійснювався громадський контроль за дотриманням адміністрацією університету законодавства про працю,  було проаналізовано виплату заробітної плати, звільнення працівників тощо.

Щорічно профком разом з адміністрацію підбивав підсумки роботи колективу - відзначали «Людину року», проводив огляди-конкурси стану охорони праці кафедр, сприяв оздоровленню  та відпочинку спілчан, забезпечував можливість безкоштовного обстеження на мамографі, надавав матеріальну допомогу,організовував екскурсії, проводив спартакіаду «Здоров’я» серед викладачів та співробітників за допомоги та підтримки кафедри фізвиховання, сприяв участі працівників в обласних спартакіадах та Всеукраїнських  змаганнях…

Тож, заслухавши звіти голів профкому та ревізійної комісії, делегати оцінили їх задовільно.

Що ж стосується виборів голови профкому, делегатам до обрання  було запропоновано одну кандидатуру: голову профбюро ННІАКОТ, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та прикладної математики Ярослава Зубика. Дану кандидатуру було одноголосно підтримано.

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Наталія Пархомчук,