Університет

Практична підготовка студентів на ТОВ «Високовольтний союз-РЗВА»

Студенти третього та четвертого курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» розпочали практичну підготовку до курсового проектування з дисциплін «Системи електропостачання» для третього та «Електрична частина станцій та підстанцій» для четвертого курсів відповідно. Практична підготовка проходить на філіалі кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій на ТОВ «Високовольтний союз-РЗВА».

Під час першого заняття студентам груп ЕЕЕ-31, ЕЕЕ-31інт, ЕЕЕ-41, ЕЕТ-41інт заступник генерального директора Мельник Роман Іванович провів цікаву екскурсію цехами підприємства, представив обладнання, що випускається на заводі та ознайомив з особливостями виробничого процесу виготовлення, лабораторних випробувань та налагодження високовольтної апаратури.