Університет

Новини вченої ради

Перш ніж розпочати розгляд  поточних питань порядку денного, ректор Віктор Мошинський вручив ряд відзнак і нагород. Так, подяки  МОНУ за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців отримали:   завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Микола Клименко; завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва Галина Міщук; доцент кафедри менеджменту Федір Швець. Окрім того, очільник закладу вручив Дипломи науковцям за перемогу  в конкурсі підручників, посібників та монографій, Почесні грамоти ОДА та Подяки Нацбанку.

Атестат про  присвоєння вченого  звання професора отримали по кафедрах: автомобільних доріг, основ та фундаментів  - М.Т. Кузло; водопостачання, водовідведення та бурової справи - С.Ю. Мартинов; здоров’я людини і фізичної реабілітації  – Н.Є. Нестерчук; та атестати доцента по кафедрах: здоров’я людини і фізичної реабілітації – Л.Л. Примачок;  прикладної математики – Н.А. Жуковська; охорони праці та безпеки життєдіяльності – Т.О. Довбенко;   обчислювальної техніки – В.Б. Рейнська.

В кадровому питанні члени вченої ради клопотали про присвоєння вченого звання доцента кафедриводопостачання, водовідведення та бурової справи – Ю.П.Трач; підтримали створення та затвердили положення  лабораторії ННІОЗ; надали дозвіл на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів у 2020 році на вкладних рахунках; рекомендували претендентів на здобуття академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, ім. М.С. Грушевського; надали  гриф вченої ради навчальним посібникам, надали дозвіл на видання монографій, збірників наукових праць; рекомендували до випуску збірник наукових праць “Вісник НУВГП”, збірник наукових праць «Стратегія сталого розвитку України: сьогодення та перспективи» і  науковий журнал «Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини»; затвердили кандидатури голів державних іспитових комісій; затвердили статуси як закладів фахової передвищої освіти, Положення та правила прийому до Технічного, Автотранспортного, Економіко-технологічного, Костопільського будівельно-технологічного, Березнівського лісотехнічного коледжів.

Окрім того, присутні  члени вченої ради підтримали  створення постійних комісій вченої ради.

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Наталія Пархомчук,