Університет

Науково-методична рада з якості ННІАКОТ

Відбулося чергове робоче засідання Науково-методичної ради з якості ННІАКОТ. Члени  ради затвердили план роботи на ІІ семестр 2019-2020 рр., обговорили освітні програми спеціальностей кафедр ННІАКОТ, що  акредитуються в поточному навчальному році.

Окрім того, на засіданні були присутні і запрошені роботодавці: представники НВФ «Продекологія», Honeycomb software та  Рівненського ІТ-кластеру. Говорили про формати співпраці з роботодавцями щодо забезпечення конкурентоспроможного рівня підготовки фахівців, а також обмінялися поглядами на критерії у підготовці майбутніх фахівців для ІТ-галузі, які б задовольняли сучасним вимогам ринку праці. Головною тезою в обговоренні зі  стейкхолдерами стало знання випускниками іноземної – англійської мови, сучасних ІТ-програм, Soft skills, володіння необхідним мінімум соціальних навичок, базовий рівень стійкості до стресів, досвід та вміння працювати в команді та володіння інструментами тайм-менеджменту.

Науково-методична рада з якості передала на експертизу роботодавцям та студентському самоврядуванню ННІАКОТ освітні програми першого (бакалаврського) рівня підготовки, які наразі реалізуються в інституті. Зокрема, це освітні програми спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програма «Інтернет речей»), 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія». Присутні учасники засідання домовились, що на наступній  раді майбутні експертні висновки будуть проаналізовані та будуть прийняті рішення щодо вдосконалення освітніх програм.

Окрім того, на раді  розглянули та затвердили робочі програми і методичні вказівки, обговорили питання профорієнтаційної роботи, участь стейкхолдерів у майбутній міжнародній науковій конференції з моделювання, автоматизації та інформаційних технологій MCIT-2020.

Більше фото у http://nuwm.edu.ua/images/content/news/fb/fb.jpg

Наталія Пархомчук,