Університет

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні свій ювілейний день народження святкує заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, директор Західного бізнес-центру, директор ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», доктор технічних наук, професор Кожушко Леонід Федорович.

Шановний Леоніде Федоровичу!

Дякуємо за те що Ви з нами, за ту щоденну працю, яку Ви не втомллючись робите заради розвитку кафедри та університету в цілому. Ми переконані в тому що Ваш запал не згасатиме ще довго та разом ми зможемо примножувати усі здобуті разом успіхи та святкувати всі перемоги. Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, ефективних управлінських рішень і беззаперечних успіхів у роботі, благополуччя, чудових ідей та оптимізму у житті. Нехай удача ніколи не залишає Вас в будь-яких справах. Бажаємо Вам реалізації успішних проектів, здійснення всіх планів, задумів та сподівань!

Колектив НУВГП