Університет

З Днем соборності України!

Дорогі колеги! Сьогодні в Україні відзначають День соборності. Як відомо з історії – цього дня багато років тому був проголошений Акт Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки. Саме таким чином з двох окремих держав утворилась єдина «Соборна» Україна. Живучи в часи, коли нашій державі загрожують вороги, які прагнуть її розколоти, коли в країні йде війна, особливо розумієш важливість єдності народу.

Усі здобуті нами перемоги та досягнення є результатом злагодженої командної роботи, співпраці та розуміння. Сьогодні хочу закликати усіх вас до об’єднання довкола спільної мети: розвитку та процвітання нашої держави. Але починати завжди варто з маленького. І в даному випадку, звісно, з Національного університету водного господарства та природокористування. Я щодня готовий дякувати усім і кожному, хто щиро та самовіддано працює на благо університету, хто бачить сенс своєї роботи у розвитку та зростанні закладу.

Закликаю усіх вас, дорогі колеги, об’єднуватися, забувати про всі чвари та негаразди, адже колективу, що працює в мирі, повазі, любові та єдності, не страшні жодні катаклізми, а будь-які цілі будуть досягнуті.

Віктор Мошинський,
ректор