Університет

Навчальний семінар на виробництві

На початку нового календарного року  у Києві відбувся навчальний семінар для працівників Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОФПОЛИВ» за участі наших викладачів:  професора кафедри менеджменту Петра Скрипчука, професора кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Сергія Веремеєнка і завідувача кафедри гідроінформатики Сергія Клімова.

Лекції викладачів стосувалися інновацій  економіки природокористування; генезису, складу, властивостей та режимів ґрунтів: зон  осушення та зрошення; реконструкції осушувальних систем: причин незадовільного стану та шляхів відновлення; сучасних технологій будівництва горизонтального трубчастого дренажу.

У семінарі також взяли участь кандидат сільськогосподарських наук Поліської  дослідної станції Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н. Соколовського»  Тетяна Бортнік (м. Луцьк), яка прочитала лекцію на тему «Диференційоване удобрення сільськогосподарських культур» та  представник Київської компанії «БТУ-Центр» Володимир Сіленко із доповіддю «Сучасні технології та використання органічних рідких добрив у фертигації».

Як розповів організатор заходу, професор Петро Скрипчук, мета  семінару: ознайомлення працівників підприємства з новітніми засобами, технологіями та методиками зрошення й осушення, а також формування  ширшого комплексу знань із обговорених тем.

Слухачі семінару – фахівці-практики, котрі вже мають значний досвід з монтажу, налагодження та експлуатації систем крапельного поливу, не тільки задавали цікаві питання з вирішення практичних проблем, але й поділились власним досвідом реалізації проектів систем зрошення на території України.

Окрім того, керівник ТОВ «ПРОФПОЛИВ» Вадим Бойко запропонував нашим студентам   спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» пройти виробничу  практику на базі підприємства, а ті, котрі найкраще себе зарекомендують, здобудуть тут перше робоче місце.

Відділ зв’язків  із громадськістю, Наталія Пархомчук