Університет

Круглий стіл на тему «Нова концепція розвитку світу» за ініціативи кафедри маркетингу

22 листопада 2019 року за ініціативи кафедри маркетингу НУВГП був організований круглий стіл на тему «Нова концепція розвитку світу» за участі д.е.н., професора, віце-президента Академії економічних наук України, завідувача кафедри «Обліку та аудиту» Приазовського державного технічного університету Миколи Григоровича Білопольського.

Основний акцент доповіді було зроблено на базовій концепції нової науки «Енвіроніка» науки про розвиток та удосконалення суспільства. Виступ Миколи Григоровича Білопольського – це насамперед звернення до високоінтелектуальних людей всього світу, які серйозно замислюються про майбутній глобальний розвиток світу та облаштування миропорядку на всій земній кулі.

На круглому столі були присутні професорсько-викладацький склад і студентський актив ННІЕМ.

З вітальним словом до присутніх звернулись проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП, д.е.н., професор Савіна Наталія Борисівна та завідувач кафедри маркетингу НУВГП, д.е.н., професор Мальчик Мар’яна Василівна, які відзначили актуальність та важливість визнання і вирішення нагальних проблем облаштування миропорядку.

Підняті під час круглого столу проблеми облаштування миро порядку  викликали неабиякий інтерес, а також жваву дискусію між професором Білопольським М.Г. та присутніми на заході викладачами і студентами ННІЕМ.

Матеріал наданий кафедрою маркетингу