Університет

Представники ЄС побували у НУВГП

Університет відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні. Впродовж двох днів її представники проводили дискусії та тренінги зі студентами та викладачами ЗВО Рівненщини, представниками громадських організацій, благодійних фондів, аналітичних центрів та іншими  зацікавленими особами.

Як розповів тренер,  менеджер інформаційної компанії від представництва ЄС в Україні Станіслав Корольков, першого дня  відбулася дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs». Окрім того, кілька учасників поділилися своїми ідеями грантових заявок. Це були міжгалузеві проекти, які  стосувалися створення Центру надання медичних послуг у Рівному, музею під відкритим небом, молодіжного ТБ на базі Привільненської ОТГ та пісенного конкурсу обласного значення на зразок «Євробачення».  Доповідачі почули відгуки про свої проекти, дізналися про позитивні і негативні їх сторони від учасників заходу, а також слушні поради від тренерів-експертів щодо усунення недоліків у проектах. А ще слухачі стали учасниками антитренінгу «Як не отримати грант», де були озвучені найактуальніші помилки при подачі грантів.

Наступного дня відбулася гра  «Eurosession» на європейську тематику для студентів, школярів та активної молоді. Найактивніші гравці  отримали призи: брендові футболки, сумки, флеш-пам’ять USB, канцтовари та нішу сувенірну продукцію. Окрім того,  це була гарна нагода з перших вуст почути інформацію про міжнародні освітні програми, які пропонує Євросоюз.

Заходи відбулися за сприяння Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю