Університет

ВІЛ/СНІД: ще раз і відверто

Психологами відділу у справах студентів сектору соціально-психологічної підтримки університету в грудні було проведено ряд заходів серед студентів ННІВГП, ННІАЗ, ННІОЗ, ННІЕМ, приурочених до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на тему: «СНІД – небезпека для молоді: передбачити, уникнути, не захворіти».

Інформаційно-просвітницькі зустрічі зі студентами відбувались за участі фахівців Центру громадського здоров’я та благодійного фонду «Наше майбутнє». Під час проведення інформаційно-просвітницької кампанії в навчальному корпусі № 2 розгорнула свою роботу експрес-лабораторія, де студенти мали можливість безкоштовно пройти тестування на ВІЛ, отримати інформацію про ВІЛ/СНІД безпосередньо від директора Центру громадського здоров’я Гандзюк О.В. та президента Рівненського обласного благодійного фонду «Наше майбутнє» Рибчук Л.В., фахівців та лаборантів Центру громадського здоров’я, психологів університету.

Інформаційно-просвітницька робота спрямована на отримання сучасних знань та рекомендацій щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, попередження дискримінації й стигматизації ВІЛ-позитивних осіб, виховання у студентської молоді толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, формуванні життєвих навичок, що сприяють соціальному здоров’ю,

мотиваційній установці на здоровий спосіб життя.

Під час зустрічей розповсюджувались інформаційно-просвітницькі буклети, пам’ятки та відбувся перегляд тематичного відео.

Сектор соціально-психологічної підтримки