Університет

Зустріч із Єгором Стадним

В суботу в межах Дискусійної платформи «Університет майбутнього», а також свого туру містами Західної України до Національного університету водного господарства та природокористування завітав заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний.

Хоча Єгор уже не вперше в нашому університеті, багато працівників прийшли поспілкуватися – майже повна актова зала. Гість розпочав зустріч із анонсу нових реформ у сфері вищої освіти, котрі готує міністерство. Серед них: реформа фінансування університетів, можливість ЗВО самим затверджувати штатний розпис, розпоряджатися своїм майном тощо. Далі відбулась сесія у форматі «питання-відповідь»: дві години наші працівники засипали Єгора Стадного своїми питаннями щодо акредитації, ЗНО, бюджетних місць, окремих спеціальностей і т.п.

Підсумовуючи зустріч, заступник Міністра освіти і науки України сказав, що «по духу наш університет не схожий на усі інші, де він буває», тож він спробує  донести усі почуті від нас пропозиції та побажання до керівництва МОНУ.

До слова, зустріч можна було дивитися також і в он-лайні на сторінці НУВГП у Facebook. Збережена версія за посиланням.

Більше фото у

Віталій Прокопець,