Університет

Олена Єременко в гостях у НУВГП

Олена Єременко в гостях у НУВГП

Два дні поспіль в Національному університеті водного господарства та природокористування  гостювала заступник голови Національного агентства забезпечення якості вищої освіти України Олена Єременко. Вона взяла участь у навчанні експертів НАЗЯВО, що відбувалося в OpenOffice, а також виступила спікером на двох заходах в межах нової дискусійної платформи НУВГП «Університет майбутнього».

У четвер в конференційній залі відбулась зустріч з усіма бажаючими на тему «Як приборкати дракона?» або простіше: «Парадокси і перспективи сучасної вищої освіти України». В ході заходу розглянули бачення студентами вищої освіти,  співпрацю ЗВО із закордонним закладами, якість вищої освіти, тенденції та тренди тощо. В ході зустрічі дискутували на тему правильних та неправильних напрямків розвитку університетів, основних помилок, котрі робить адміністрація, та як досягти світлого майбутнього. Відеозапис цієї дискусії можна знайти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rvcBnx0dTMg

У п’ятницю ж відбулась більш практична зустріч – круглий стіл у форматі питання-відповідь. Цього разу тема: «Нова процедура акредитації освітніх програм». Олена коротко розповіла про етапи проходження акредитації, вказала на типові помилки. Далі зацікавлені присутні, а це були представники відповідних підрозділів ЗВО Рівненщини, мали змогу поставити свої питання, розповісти про проблеми, з якими стикнулися, та подискутувати на тему правильності своїх дій. 

 

Більше фото у 

Більше фото у 

 

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю

 назад