Університет

Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка»

Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка»

19 грудня 2019 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся обласний етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. Учасників фестивалю привітали заступниця начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк та директор Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування Микола Яцков. 

Фестиваль розпочинав гурт колядників Технічного коледжу НУВГП. 

У першій частині можна було переглянути колядки, щедрівки, різдвяні обряди та вертепи творчих колективів учнів професійно-технічних навчальних закладів. У другій частині фестивалю свої виступи для глядачів та членів журі продемонстрували творчі колективи учнів шкіл та позашкільних навчальних закладів області. 

Різдвяне дійство зібрало понад 500 школярів із різних регіонів Рівненщини. Колядки, вертепи, різдвяні дійства, які відбувалися на сцені, дозволили учасникам фестивалю зануритись у традиції українського народу, відчути енергію Різдва. 

Завершився фестиваль дружнім виконанням відомої колядки «Нова радість стала», яку заспівали всі учасники фестивалю та глядачі.

 

Технічний коледж НУВГПназад