Університет

Конференція трудового колективу

В актовій залі університету відбулася конференція трудового колективу.

Перш ніж розпочалося засідання,  присутні стали свідками передачі Вифлеємського вогню  миру та музичного привітання від учасників «Станиці Рівне Пласт-НСОУ». Окрім того, представник Пласту Анна Копил вручила очільнику закладу Подяку за допомогу в проведенні міжнародного  скаутського злету «Джемборі – Рівно 30. Рівне».

В порядку денному зборів було два головних  питання: звіт ректора університету Віктора Мошинського про виконання умов контракту, укладеного з МОН України, за 2019 рік та виконання профспілковим комітетом і адміністрацією університету зобов’язань за діючим Колективним договором за2019 рік.

На заході із загальної чисельності делегатів (360 осіб) вищий  колегіальний орган громадського самоврядування університету представили  292 особи, що складає 81,1 %. Отже, засідання було правомірним.

Трудовий колектив представили всі категорії учасників освітнього процесу університету: наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники університету; виборні представники з числа студентів; представники структурних підрозділів.

Заслухавши звіт ректора Віктора Мошинського про виконання умов контракту, укладеного з Міністерством освіти і науки України, за 2019 рік, колектив університету затвердив звіт та визнав роботу керманича за звітний період  задовільною. Окрім того, на засіданні присутні також заслухали та обговорили звіти голови профспілкового комітету Надії Погребняк та ректора університету Віктора Мошинського про виконання «Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом НУВГП на 2019-2021 роки» за 2019 рік. Другою постановою трудовий колектив звіти голови профкому та ректора затвердили, а  договір між адміністрацією і профспілковим комітетом НУВГП на 2019-2021 роки визнали таким, що виконується.

Під час зборів будь-хто з делегатів також мав  нагоду задати хвилююче його питання ректору. В цілому засідання пройшло швидко і результативно.

З річним звітом ректора можна ознайомитися за посиланням.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,