Університет

Молодь за життя без насильства

Психологами відділу у справах студентів сектору соціально-психологічної підтримки НУВГП вже традиційно, в листопаді, було проведено ряд профілактично-просвітницьких заходів серед студентів ННІП, ННІЕМ, ННІАЗ, ННІАКОТ, ННІБА,  приурочених Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок та Міжнародному дню відмови від куріння.

До участі в інформаційно-просвітницьких зустрічах зі студентами з протидії та обізнаності про домашнє насильство, крім психологів університету, були запрошені працівники мобільної групи реагування на факти вчинення домашнього насильства «Поліна» старший лейтенант поліції Довжук П.А., капрал поліції Рачок Т. та директор Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у м. Рівне Негрей А.С.

Мета  зустрічей формування у молоді нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, усвідомлення домашнього насильства як порушення прав людини та  роз’яснення змін в законодавчих актах України щодо протидії насилля в сім’ї. В ході зустрічей студенти мали можливість отримати інформацію про причини, види та прояви домашнього насильства, практичні рекомендації як себе захистити та де і як отримати правову та психологічну допомогу.

У проведенні інформаційно-просвітницьких диспутів на тему: «Відмовся від тютюнопаління сьогодні» взяли участь  спеціаліст обласного центру громадського здоров’я Кашпір Г.П. та представник ГО «Нова надія» Олександр Муляр. Мета заходів – підвищення рівня обізнаності студентів про згубний  вплив тютюну на здоров’я в юнацькому віці, профілактика тютюнопаління, залучення молоді до боротьби проти куріння, сприяння зниженню поширення тютюнової залежності.

Під час зустрічей розповсюджувались інформаційно-просвітницькі буклети, пам’ятки та відбувся перегляд тематичного відео.

Такі заходи необхідні для поглиблення психологічних знань, формування у молоді якостей сильної особистості, здатної протистояти негативним соціальним явищам, попередженню куріння серед студентської молоді.

Сектор соціально-психологічної підтримки