Університет

Water and Development Congress&Exhibition - 2019

Нещодавно  ректор Віктор Мошинський та завідувач сектору грантової роботи Алла Кучерова  взяли участь у Всесвітньому конгресі IWA «Water and Development Congress&Exhibition», що відбувся в Коломбо (Шрі-Ланка).

Більше ніж 3000 учасників цього форуму з понад 90 країн Європи, Америки, Азії, Африки і Австралії взяли участь в заході. Всього була представлена  261 презентація та відбулося 64 сесії.

Віктор Мошинський та Алла Кучерова взяли участь в стендових сесіях і  секційних засіданнях. В рамках воркшопу «Water Harmony: Harmonising graduate water education» очільник закладу виступив  з доповіддю “Making a change in post-Soviet education area:Good practices from projects and initiatives”. Було також представлено стендову доповідьConcept of restoring aquatic ecosystem оf eutrophicreservoirwithinurbanarea”.

Учасники Конгресу змогли також ознайомитися із інформаційними матеріалами про наш університет, напрямками співпраці, науковими розробками та демонстраційною моделлю аквапонної установки на виставці, яка експонувалася   в рамках Конгресу .

Окрім того, в Коломбо відбулася робоча зустріч учасників Євразійського проекту Water Harmony – Integration of Education, Research, Innovation and Entrepreneurship (Water Harmony-II extension) – “Водна Гармонія – Інтеграція Освіти, Досліджень, Інновації і Підприємництва”,  в роботі якої взяли участь понад 30 представників з 13 університетів-партнерів проекту з Норвегії, України, Молдови, Таджикистану, Казахстану, Киргизії та Білорусі. Серед учасників проекту присутній і наш університет.

А ще, під час зустрічі в рамках проекту представники делегації  НУВГП отримали офіційний сертифікат членства університету в IWA.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю