Університет

Зустріч з викладачами та працівниками ННМІ приурочена до Міжнародного дня боротьби з корупцією

Зустріч з викладачами та працівниками ННМІ приурочена до Міжнародного дня боротьби з корупцією

На виконання заходів, передбачених «Антикорупційною програмою Національного університету водного господарства та природокористування на 2018-2020 роки», 10 грудня 2019 року відбулась зустріч начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Захарця Анатолія Леонідовича з викладачами та працівниками кафедр автомобілів та автомобільного господарства і теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства навчально-наукового механічного інституту. Крім цього, вказаний захід був приурочений Міжнародному дню боротьби з корупцією, який з ініціативи ООН з 2003 року щорічно відзначається 9 грудня.

Основною метою зустрічі було проведення роз’яснювальної роботи  насамперед серед викладачів університету з питань дотримання основних положень антикорупційного законодавства. Слід зазначити, що аналогічні заходи протягом жовтня – листопада п.р. були проведені майже у всіх навчально-наукових інститутах.   

На початку свого виступу Захарець А.Л. коротко зупинився на результатах та проблемах виконання в університеті «Антикорупційної програми…» та ефективності участі в цьому процесі завідувачів і викладачів кафедр.

В ході подальшої дискусійної бесіди на конкретних прикладах були обговорені питання, пов’язані з можливими корупційними ризиками в схемі стосунків «викладач – студент», «студент – викладач», а також відповідальності за скоєння злочинів в цій сфері. Зокрема, до присутніх були доведені основні вимоги положень статей 27 «Види співучасників злочину», 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» та 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»  Кримінального кодексу України. 

Окрім того, на зустрічі обговорили проблемні  питання навчального процесу, які негативно впливають на запобігання корупції в закладі вищої освіти та можливі варіанти покращення ситуації в цьому напрямку.

Більше фото у 

 

Анатолій Захарець,
відділ з питань запобігання та виявлення корупції

 назад