Університет

Туристичному клубу «Азимут» - 55 років

1 грудня 2019 року своє 55-річчя відсвяткував Туристичний клуб «Азимут».

Найактивніших учасників клубу відзначили грамотами Українського географічного товариства та Національного університету водного господарства та природокористування. Нагородження провели представники від університету: завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, голова Рівненського відділу УГТ Коротун Сергій Ігорович та доценти кафедри Романів Андрій Степанович та Кушнірук Юрій Степанович, які самі є активними туристами та членами президії Рівненського відділу УГТ.

Святкували неформально - біля багаття, на базі практик НУВГП у с. Хотин Рівненського району.

Тепла атмосфера, незважаючи на прохолодну погоду, друзі, багаття, перегляд слайдів, туристичні пісні та спілкування у колі азимутян, - саме так пройшов вечір на базі, який об’єднав туристів різних поколінь.

Шевчук Н.,
директор СТК «Азимут»