Університет

Іноземці відзначили Міжнародний день студента по-українськи

Іноземці відзначили Міжнародний день студента  по-українськи

Розпочався захід з вітальної промови  проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталії Савіної. З вітанням до присутніх  іноземних студентів звернувся і начальник відділу роботи з іноземними громадянами Владислав Солодкий.

Спеціальним гостем   дійства став випускник  1995 року, теперішній житель   Франції і уродженець Конго – Нзіу Серж Ален.

Виконанням вальсу гостей привітали другокурсники  спеціальності «Менеджмент» Максим Галкін та Соломія Якимчук.

Присутні змогли насолодитися також співом під супровід гітари слухача  підготовчого відділення з Непалу Гаха Локендра, виконанням пісенних композицій Фатіми Ахамади та першокурсниці  ННІАКОТ Шакіри Назіанті, декламуванням віршів Т. Шевченка Фатімою Ахамаду та Абідіном Ахамадою, піснею під гітару «Журавлі» від  Антона Долгужина та Олени Климович, танцювальними композиціями студентів із Туркменістану, а також «Ікс-Денсу».

Окрему подяку  організатори свята: Центр  міжнародного співробітництва та відділ роботи з іноземними громадянами висловили  аспірантці з Китаю Чжан Цзелу.

До слова, сьогодні в університеті навчаються  студенти з понад 25 країн близького та далекого зарубіжжя. Кожен з них несе  традиції і культуру свого народу. І саме свята міжнародного значення об’єднують молодь, стирають  межі культурних та національних відмінностей.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,