Університет

Фестиваль студентсько-учнівської творчості «Золота осінь-2019»

У Технічному коледжі НУВГП до Дня студента було проведено ряд змістовних і цікавих заходів. Традиційним  став фестиваль студентсько-учнівської творчості «Золота осінь», у якому взяли участь студенти та учні 1-3 курсів. Ошатна зала Технічного коледжу зібрала велику когорту глядачів, адже кожна студентська чи учнівська група  вболівала за своїх конкурсантів.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора з навчально-виховної роботи Тихонов Геннадій Миколайович. Запальною піснею привітала студентсько-учнівський та викладацький колективи Ушакова Оксана Анатоліївна, викладач, голова циклової комісії управління та адміністрування, лауреат Всеукраїнських фестивалів естрадної пісні.

Учасники фестивалю змагалися у таких номінаціях: поезія, авторська поезія, сучасна, народна, бальна хореографія, стендап, вокал, соліст-інструменталіст, СТЕМ, КВК тощо. Бурхливими аплодисментами глядачі підтримували виступ кожного учасника  чи команду. Журі достойно оцінили конкурсантів. Кожен переможець був нагороджений Почесною грамотою Технічного коледжу НУВГП у своїй номінації. Також були визначені переможці серед навчальних груп та відзначені грамотами:

1 місце посіла група ЕМ-1, класний керівник Зелінська О.М.

2 місце розділили між собою групи:

-ОФ-2, класний керівник Ушакова О.А.;
- 9ЕМ-2, класний керівник Малашкевич С.В.;
- Е-3, класний керівник Матеюк О.Г.

3 місце вибороли:

- група ПМ-1, класний керівник Наставчук Є.О.;
- група 8, класний керівник Горницька С.С.

Щиро вітаємо усіх!!! Подальших перемог!!!

Технічний коледж НУВГП