Університет

Вдалий старт спортсменів НУВГП в Універсіаді серед закладів вищої освіти Рівненської області

20 та 21 листопада 2019 року відбулися змагання з трьох видів спорту (міні-футбол (чоловіки), волейбол (жінки), баскетбол (чоловіки)) в залік Універсіади закладів вищої освіти Рівненської області.

Змагання з міні-футболу проходили на майданчику із синтетичним покриттям спортивного комплексу НУВГП. Переможцем змагань стала команда нашого університету (тренер – Кособуцький Ю.Ф.), здобувши перемоги над командою НУ «Острозька Академія» з рахунком 5:1 та командою РДГУ з рахунком 10:0. Друге місце посіла команда РДГУ, яка перемогла команду НУ «Острозька академія» з рахунком 3:1.

Змагання з волейболу серед жінок проходили на спортивній базі РДГУ. Жіноча команда НУВГП з волейболу (тренер – Підгурська О.П.) першу зустріч з командою НУ «Острозька академія» впевнено виграла з рахунком 2:0. Наступна гра з командою РДГУ закінчилася з таким же рахунком. Такий результат дозволив посісти найвищу сходинку у турнірній таблиці змагань.

Баскетбольна чоловіча збірна команда НУВГП (тренер – Сотник О.В.) також посіла 1 місце, впевнено перегравши команди НУ «Острозька академія» та РДГУ.

Вдалий виступ наших спортсменів дозволив захопити лідерство в Універсіаді серед закладів вищої освіти Рівненської області. Наступні змагання відбудуться 26-27 листопада з волейболу (чоловіки), баскетболу (жінки).

Кафедра фізичного виховання НУВГП