Університет

Сучасні проблеми математичного моделювання, автоматизованого керування та інформаційних технологій

Сучасні проблеми математичного моделювання, автоматизованого керування та інформаційних технологій

14-16 листопада у стінах Університету відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, автоматизованого керування та інформаційних технологій» (MCIT-2019) приурочена до 60-річчя кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій.

Участь у конференції цьогоріч взяли понад 150 науковців із 8 країн: України, Грузії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Лівії, Чехії, Великобританії, Марокко.

На цей період Національний університет водного господарства та природокористування став майданчиком для обговорення результатів наукових досліджень і досягнень в галузях математичного моделювання та обчислювальних методів, автоматизованого керування, оптимізації та ідентифікації параметрів математичних моделей технічних, технологічних, техногенних та економічних процесів, проблем розвитку електроенергетики, інтелектуальних мереж Smart Grid, інформаційних технологій, робототехніки та штучного інтелекту. 

Учасників конференції урочисто привітали ректор Національного університету водного господарства та природокористування Мошинський Віктор Степанович, завідувач кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень Київського національного університету ім. Т. Шевченка, президент Академії наук вищої школи України Наконечний Олександр Григорович, професор кафедри прикладної математики Національного університету водного господарства та природокористування Бомба Андрій Ярославович, завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету водного господарства та природокористування Древецький Володимир Володимирович та інші гості конференції. В перший день роботи конференції було заслухано 5 пленарних доповідей, після чого відбулись засідання в шести секціях. 

До початку роботи конференції було надруковано збірник матеріалів конференції «Modeling, Сontrol and Іnformation Technologies», який вже на момент роботи конференції індексується у цілому ряді наукометричних баз. Як зазначили організатори, вони і надалі будуть просувати опубліковані матеріали у інші наукометричні бази, зокрема Scopus, Web of Science Сore Collection тощо.

У підсумковій дискусії учасники конференції відзначили належний рівень її організації й високу активність учасників, висловили побажання щодо продовження традиції проведення цієї конференції у місті Рівне.

 

Андрій Сафоник,
кафедра автоматизації, електротехнічних та
комп'ютерно-інтегрованих технологійназад