Університет

Продовження співпраці НУВГП та Рівненського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Продовження співпраці НУВГП та Рівненського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Установу «Центр розвитку місцевого самоврядування»  створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею і Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації. Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування розпочав свою діяльність у травні 2017 року. З того часу він став справжнім центром позитивних змін у житті громад області. За недовгий час існування ЦРМС провів вже майже 300 семінарів, тренінгів, різноманітних зустрічей та консультацій, а це означає: щоденні зустрічі та спілкування із тисячами людей, які проживають як у Рівному, так і в найвіддаленіших куточках області. Рівненський відокремлений підрозділ установи активно співпрацює з кафедрою державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природокористування. Одним з головних здобутків спільної співпраці є відкриття в НУВГП магістерської програми «Місцеве самоврядування». Відкриття відбулось за ініціативи Центру розвитку місцевого самоврядування та було підтримано керівництвом НУВГП. 

На теперішній час кафедра державного управління, документознавства та інформаційної діяльності спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування здійснює популяризацію цієї програми в регіонах, серед фахівців місцевих громад, селищних Рад. Навчальні плани для фахівців з місцевого самоврядування апробовані практикою співробітництва та накопиченого досвіду практичного процесу об’єднання громад, актуальні питання місцевого самоврядування обговорюються на семінарах та круглих столах із запрошенням студентів за участю викладачів кафедри та фахівців-практиків. Рівненський відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» визначає високий рівень фахової підготовки магістрів із місцевого самоврядування в Національному університеті водного господарства та природокористування. 

Подальшим кроком в розвитку відносин НУВГП та Рівненського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» є відкриття філії кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності в установі. Філія дозволить ще більше наблизити підготовку фахівців з місцевого самоврядування до практики управління в регіонах та процесу об’єднання територіальних громад. 13 листопада 2019 року відбулося урочисте відкриття філії кафедри ДУДІД в Центрі розвитку місцевого самоврядування. Від університету у відкритті взяли участь ректор НУВГП Мошинський В.С., директор ННІЕМ Ковшун Н.Е., завідувач кафедри ДУДІД Сазонець І.Л., доцент кафедри ДУДІД (відповідальний за діяльність філії) Фесянов П.О. Директор Рівненського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сивий Руслан Петрович висловив впевненість в позитивних наслідках подальшої співпраці. 

 назад