Університет

Архітектори в "Плацкарті"

Минулого тижня студенти-архітектори нашого Університету Косюк Ксенія та Адамчук Катерина взяли участь у програмі національних обмінів "Плацкарт" і отримали чудову можливість тиждень навчатися у Чернівецькому національному Університеті ім. Ю.Федьковича.

Здається, за тиждень важко вивчити цілий університет, але немає нічого неможливого для тих, хто має величезне бажання та жагу до пізнання!

"За цей тиждень ми намагалися дізнатися якомога більше про університет та його життя. Нам випала нагода відвідати StudMediaLab, посвяту в студенти економічного факультету «Кращий з перших», тенісний турнір і зустрітися з представниками Студентського парламенту ЧНУ. Ми були присутні на всіх заняттях та консультаціях студентів-архітекторів наших курсів, відвідали Австрійську бібліотеку, ботанічний сад ЧНУ, Палац академічний та багато інших цікавих та знакових місць", - ділиться враженнями студентка 4 курсу Ксенія Косюк.

Як для майбутніх архітекторів, для наших студентів також було цікаво і корисно ознайомитися з особливостями архітектури Буковини та побувати у Резиденції Буковинських митрополитів, яка входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

"Потрапити на тиждень в абсолютно нове оточення, в інший університет, в інше місто - це нові враження, нові друзі, знайомства… і разом з тим - це новий і дуже цінний досвід… А минулого тижня мені випала можливість разом з Косюк Ксенією стати студенткою  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, я навіть і подумати не могла наскільки це буде круто, захоплююче, вражаюче… За цей тиждень ми познайомилась із багатьма відкритими, позитивними, місцями навіть дивними (в хорошому сенсі) людьми, які допомогли адаптуватись, та просто завжди були з нами. Загалом, ЧНУ - прогресуючий, достатньо активний та повний ідей для ще більшого розвитку університет. Це одна велика, дружня сім'я. Всі активні, талановиті, працюють над розвитком. Кваліфіковані викладачі віддані своїй справі і люблять її.",- розповідає Катерина Адамчук.

Студенти навчально-наукового інституту будівництва та архітектури НУВГП дякують за надану їм можливість взяти участь у програмі та закликають усіх охочих та активних долучатися до "Плацкарту"!

Ксенія Косюк, Катерина Адамчук,
студентки ННІБА