Університет

Наші інноватори на IV Міжнародному форумі INNOVATION MARKET

Наші інноватори на IV Міжнародному форумі INNOVATION MARKET

5-7 листопада у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) проходив щорічний IV Міжнародний форум INNOVATION MARKET. Цей захід вже давно став місцем зустрічі винахідників-інноваторів, представників влади, бізнесу та громади. В рамках форуму проводились конференції, семінари, діяла виставка наукових досягнень, а також проводились конкурси стартапів, інноваційних ідей та проектів. 

Наш університет третій рік поспіль бере участь у форумі. В цьому році 4 команди НУВГП потрапили до числа 22-х учасників конкурсу інноваційних проектів і мали нагоду представити свої проекти компетентному журі. Такими проектами стали:

  • WW Bio Bot (керівник - Грицина Олександр Олексійович).

  • Портативний аналізатор тепловтрат (керівник - Гудь Володимир Миколайович).

  • Вітроенергетична установка (керівник - Серілко Леонід Степанович).

  • Е-технології для безпечної утилізації відновної біомаси населених пунктів України (керівник - Скрипчук Петро Михайлович).

Презентації наших команд були змістовними, професійними та цікавими. Ідеї викликали неабиякий інтерес у членів журі і присутніх, оскільки є рішеннями для актуальних проблем в сферах енергозбереження, цивільної інженерії та утилізації відходів.  

Проект Гудя Володимира Миколайовича «Портативний аналізатор тепловтрат зайняв» 4-те місце на конкурсі і був нагороджений сертифікатом від стартап-платформи Kickstart.

Ще однією гарною можливістю для команд став запис відероликів про свої проекти на стенді каналу UATV. Це безкоштовна нагода розповісти про свій проект цілому світу, адже канал транслює свої записи майже у всіх точках планети.  

Вітаємо призера конкурсу і учасників. Бажаємо нових творчих пошуків, розвитку проектів та реалізації всіх планів і задумів!!!назад