Університет

Співпраця з Люблінською Політехнікою триває…

Співпраця з Люблінською Політехнікою триває…

Університет відвідала делегація з Люблінської Політехніки у складі  Канцлера польського університету Вєслава Сікори та заступника директора Інституту електроніки та інформаційних технологій факультету електротехніки та інформатики Павла Комади.

Спершу члени польської делегації зустрілися з ректором Віктором Мошинським та проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталією Савіною, де обговорили напрямки і  перспективи подальшої співпраці між двома університетами на наступний навчальний рік. Згодом, в конференц-залі університету відбулася зустріч зі студентством, викладачами та працівниками НУВГП.

Канцлер Люблінської Політехніки Вєслав Сікора презентував підсумки співпраці наших університетів впродовж восьми років, а також вручив грамоти та медалі очільнику закладу Віктору Мошинському, проректорам Наталії Савіній, Олегу Лагоднюку, Валерію Сороці і провідному фахівцю Центру міжнародного співробітництва та освіти Власюк Галині. Далі пан Вєслав виступив з  презентацією здобутків Люблінської Політехніки під час каденції адміністрації університету впродовж восьми років. Зокрема, йшлося про розвинуту матеріально-технічну базу, Центр інновацій та передових технологій, де знаходиться 30 високоспеціалізованих лабораторій та науково-дослідницьких об'єктів, ремонт у гуртожитках, розвиток культурного й спортивного життя в університеті тощо. Пан Вєслав зауважив, що основний акцент  у своїй діяльності університет робить на якості освіти, науково-дослідній та винахідницькій роботі, залученні грантів та інвестицій для подальшого розвитку.

Друга частина презентації стосувалася актуальних пропозицій для студентів нашого університету щодо навчання за спільними програмами та можливостей участі наших студентів в академічних обмінних програмах Люблінської Політехніки. Павел Комада розповів про факультети, сучасне студмістечко та працевлаштування студентів, дозвілля та польське студентське життя у цілому. Пан Павел представив також деталі та умови участі у програмах обміну студентів, які навчаються на бакалавраті, та можливість отримання подвійних дипломів на магістратурі, зокрема, окреслив новий підхід у програмі подвійного диплома. Окрім того, з наступного навчального року всі охочі вступити до Люблінської Політехніки  зможуть рік навчатися на підготовчому курсі, де окрім мов, вивчатимуть і точні дисципліни, які в подальшому зарахуються при навчанні на відповідному ступені.

Завершивши навчання у польському ЗВО, випускники отримують карту побуту в Польщі, яка дозволить їм легально перебувати у країні ще впродовж року.

Детальніше з інформацією щодо навчання в Люблінській Політехніці можна ознайомитися на на сайті.

Більше фото у 

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 назад