Університет

Стратегії, моделі та технології управління економічними системами

Стратегії, моделі та технології управління економічними системами

На базі Хмельницького національного університету нещодавно відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» (SMTESM-2019). Для участі в конференції з різних куточків України та світу зібрались більше ста учасників для обміну передовими ідеями та результатами наукових досліджень між дослідниками, розробниками, студентами та практиками, розгляду актуальних проблем формування стратегій, моделей та технологій управління економічними системами за умов розвитку інтеграційних процесів; сприяння розвитку наукових відносин і знаходженню партнерів для подальшої співпраці та проведення спільних наукових досліджень. Робочою мовою конференції була англійська. 

Від нашого університету в конференції взяли активну участь колектив науковців ННІ АКОТ: завідувач кафедри, професор, д.е.н., Грицюк П.М. та доцент, к.е.н., Бабич Т.Ю. (кафедра комп’ютерних технологій та економічної кібернетики), доцент, к.е.н., Бачишина Л.Д. (кафедра прикладної математики), а також старший викладач, к.е.н., Срібна Є.В. (кафедра міжнародних економічних відносин ННІЕМ).

У секції «Моделювання прийняття рішень в умовах невизначеності та ризику» було представлено доповідь на тему «Оптимізація портфелю криптовалют з використанням міри ризику VaR». 

Матеріали конференції будуть опубліковані видавництвом Atlantis Press в електронному вигляді та подані для індексації до наукометричних баз CPCI (Web of Science), CNKI та Google Scholar.

 

Тетяна Бабич,
кафедра комп’ютерних технологій  та економічної кібернетикиназад