Університет

Хода за свободу

Хода за свободу

18.10.2019 р. відбулася вулична акція «Хода за свободу» на майдані Незалежності в Рівному. Захід організував Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Рівненській області на виконання листа Рівненської обласної державної адміністрації «Про проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми». Метою організації центру було відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми та виконання Плану заходів з реалізації державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Основна ціль акції – роз’яснити громадянам існування проблем торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

Участь в акції взяла Рівненська обласна державна адміністрація та навчальні заклади міста. Технічний коледж НУВГП також доєднався до акції «Хода за свободу». Присутніми на заході були кваліфіковані робітники коледжу на чолі з головою циклової комісії класних керівників груп підготовки кваліфікованих робітників, викладачем Надаховською О.Ф. та практичним психологом Тарасовою К.Є. Місцеві мас-медіа Рівне 1 та РИТМ ТV також були присутні на акції. Вони брали інтерв’ю та робили репортаж,   фільмували подію, готували інформацію для новин. 

Організатори акції виступили з промовою про торгівлю людьми, говорили про сучасне рабство, порушення прав людини, цитуючи Конвенцію Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Гасло акції – «Ми проти торгівлі людьми!». Атрибутикою заходу були чорні парасольки з написом “VALR  FOR FREEDOM”, плакати різного формату, що містили інформацію про торгівлю людьми та її протидії, містилися статистичні дані з цього питання. Учасники акції пройшлися мовчазною ходою від Майдану Незалежності до Театральної площі, зробивши коло, окресливши проблему, яка може торкнутися будь-кого. Водночас учасники ходи роздавали інформаційні буклети рівнянам та гостям міста.

 

Тарасова К.Є.,
практичний психолог, Технічний коледж НУВГП

назад