Університет

#Хакатон

Днями в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся черговий 24-годинний нон-стоп мозковий штурм під назвою «Студентський хакатон». Відбувався він у звичному форматі, проте у незвичному місці: читальному залі нашої Наукової бібліотеки.

До участі в хакатоні долучилося 5 команд студентів першого та другого курсів. Нагадаємо, що хакатон – це цікавий формат групової роботи, особливістю якого є те, що команда в ході заходу генерує свою ідею на задану тематику, а протягом 24 годин перетворює її у проект. О 18.00 в п’ятницю стартував брейн-шторм і вже в суботу вечором на розсуд менторів, серед яких були ректор Віктор Мошинський, проректор Олег Лагоднюк, керівники семи структурних підрозділів НУВГП, а також друзів університету Андрія Хмельника та Володимира Левшенюка наступні проекти:

1. «Відділ формування позитивного іміджу» - ідея, яка зрештою і перемогла. Суть у створенні студентського підрозділу, який працюватиме в різних сферах – від медіа до організації заходів направлених на покращення іміджу університету в м. Рівному та за його межами.

2. «Студентське самоврядування 2.0» - проекти команди eco & eco. Тут студенти спробували розкрити своє бачення керівних органів студентства в НУВГП, його структуру, функції тощо, і на наш розсуд дуже вдало!

3. «Знижки НУВГПижки» - ідея не нова, але дуже цікава. Суть у поширенні серед студентів НУВГП наших власних брендових карток які даватимуть право знижки в закладах та магазинах Рівного в обмін на їх рекламу. До слова ця команда здобула титул за найкраще презнтовану ідею.

4. «Fair Fest» - фестиваль, який на думку його авторів покликаний замінити класичний день відкритих дверей НУВГП. Суть його в демонстрації можливостей НУВГП для містян в центрі Рівному у вигляді фестивалю.

5. Проект по встановленню смітників для роздільного збору сміття в корпусах та гуртожитках НУВГП. Враховуючи екологічну ситуацію, на нинішній день проект, як ніколи, актуальний.

Що ж до призів то вся команда переможців отримала брендові кофти, а команда з найкращою презентацією – книжку від чотирикратних переможців хакатонів НУВГП Богдана Ярмошука та Лариси Шашук, які, до слова, завітали на хакатон з мотиваційною лекцією. Варто наголосити, що усі без винятку представлені проекти є актуальними та будуть мати своє продовження і розвиток!

Уже зовсім скоро на наших ресурсах з’являтимуться анонси наступних хакатонів, тож не пропустіть!

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю