Університет

Новини вченої ради

Відбулося перше в цьому навчальному році засідання вченої ради.

Першим стало питання клопотання кафедр щодо присвоєння вчених звань: професора кафедри автомобільних доріг, основ та фундаментів – М.Т. Кузло; професора  кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи – С.Ю. Мартинову; професора кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації – Н.Є. Нестерчук; доцента кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації – Л.Л. Примачок; доцента кафедри прикладної математики – Н.А. Жуковській; доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності – Т.О. Довбенко; доцента кафедри обчислювальної техніки – В.Б. Рейнській.

Окрім того, під час засідання члени вченої ради  підтримали концепцію щодо навчання осіб з особливими потребами; затвердили Положення  про моніторинг, оновлення, модернізацію та закриття освітніх програм; підтримали створення філій кафедр, надали дозвіл на розміщення на рахунках у  банку тимчасово вільних коштів; рекомендували зарахувати в докторантуру доцента кафедри «Економіка підприємництва» А.М. Іванченка та доцента кафедри «Водної інженерії та водних технологій» П.П. Волка;  затвердили голів екзаменаційних комісій, акредитаційні справи, навчальні плани, освітньо-професійні програми, редколегію збірника «Технології навчання», рекомендували до друку збірники наукових праць та монографії; надали гриф вченої ради посібникам.

Традиційно, присутні привітали вересневих іменинників, серед яких значився і очільник закладу –  Віктор Мошинський.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю