Університет

З днем працівника освіти!

Дорогі колеги! Щиро вітаю Вас із Днем працівника освіти України! Цього дня завжди згадую своїх педагогів і задумуюсь, а чи все я роблю правильно? Адже вони одні з тих, хто виховав мене таким, яким я є зараз.

Будучи керівником університету, я не маю стільки занять, скільки хотілося б, але завжди стараюсь по максимуму використати час спілкування зі студентами, бо це завжди цікаво та корисно. Вчитель ти чи викладач, або працюєш в закладі освіти, знай що ти вже велика людина, бо всі ми причетні до майбутнього нашої країни, адже допомагаємо молоді зростати!

Вітаю усіх працівників освіти зі святом! Бажаю нескінченного натхнення, бажання розвиватися та навчатися, розвивати та навчати інших, терпіння, здоров’я та Божого благословіння.

Віктор Мошинський,
ректор