Університет

Конкурс досягнень у сфері інноваційної діяльності НУВГП

До Дня винахідника у НУВГП було проведено конкурс досягнень у сфері інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр університету. Переможців конкурсу було обрано за двома номінаціями: «Краща кафедра» та «Кращий винахідник».

За період вересень 2018 – серпень 2019 років було подано 54 заявки на корисні моделі та винаходи в державне підприємство «Український інститут промислової власності» України. На ім’я університету отримано 53 патенти на корисну модель,  2 патенти отримано зі студентами-співавторами.

Науково-педагогічні працівники взяли участь у 4-х конкурсах інноваційних проектів та стартапів, розмістили інформацію про розробки у 3-х збірниках науково-технічних розробок, подали інформацію про науково-дослідні лабораторії та розробки до 13-ти флаєрів та банерів, виготовили 2 експозиційні моделі та представили їх на 3-х регіональних і міжнародних виставках інноваційних розробок.

Переможцями в номінації «Краща кафедра» стали:

• кафедра теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства (перше місце),

• кафедра  будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання (друге місце),

• кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин (третє місце).

У номінації «Кращий винахідник» перемогу здобув Серілко Леонід Степанович, доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства. Леонід Степанович протягом вказаного періоду подав 6 заявок на корисну модель, отримав 6 патентів, організував роботу з виготовлення експозиційної моделі установки, організував команди та подав 3 заявки на участь у конкурсах інноваційних проектів та стартапів, розмістив інформацію про розробку у 3-х збірниках науково-технічних розробок, підготував інформацію до 5-ти рекламних матеріалів.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових звершень, перемог і успіхів на Вашому не легкому творчому шляху!

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій