Університет

День фізичної культури і спорту в НУВГП

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. 14 вересня 2019 року в НУВГП кафедрою фізичного виховання спільно зі спортивним клубом «Водник» були проведені масові спортивні змагання, присвячені цьому святу.  Метою проведення цих заходів було залучення наших студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, а також пропаганда активного здорового способу життя серед молоді.

В ігровому залі відбулися змагалися з волейболу у форматі 4х4 (2 хлопці і 2 дівчини). Чотири команди, які були укомплектовані гравцями збірних команд НУВГП з волейболу (чоловічої та жіночої), у запеклій боротьбі визначили переможця. Головний приз отримала команда у складі: Літвінчук Вікторія, Радовенчик Олена, Бортник Володимир і Бажура Юрій.

Також у рамках підготовки до нового сезону чоловіча баскетбольна збірна НУВГП зіграла контрольну гру зі срібним призером Чемпіонату Рівненської області – командою «Лавісс».

Змагання з настільного тенісу в особистому заліку дозволили визначити кращих студентів серед жінок та чоловіків. Переможцями стали: серед жінок – Калита Валентина, серед чоловіків – Вознюк Артем.

На відкритому ігровому майданчику зі штучним покриттям у змаганнях з міні-футболу взяли участь команди спортивних відділень з футболу та міні-футболу НУВГП та команда ветеранів рівненського «Вересу», яка в підсумку і стала переможцем турніру.

На легкоатлетичному стадіоні університету також проходили традиційні змагання з легкої атлетики «Кубок Рівного», які приурочені пам’яті заслуженого тренера України Б. Чулаєвського. Більше 200 спортсменів у двох вікових групах 2002-2003 р.н. та 2004 р.н. і молодші брали участь в різних видах програми змагань.

Кафедра фізичного виховання