Університет

Нагорода знайшла свого героя

Нагорода знайшла свого героя

Наприкінці весни   відбулося підсумкове засідання  комісії при Міністерстві культури України  з відбору кандидатів серед молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва на здобуття стипендій Президента України. 

Комісія розглянула 245 заявок,  серед яких у сфері музичного мистецтва – 88; образотворчого мистецтва – 58; молоді письменники – 31; у сфері кіномистецтва – 24; у сфері театрального мистецтва – 17; у сфері хореографічного мистецтва – 15; у сфері естрадно-циркового мистецтва – 12.

Підсумком роботи комісії став проект Указу Президента «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва». А вже на початку вересня Володимир Зеленський підписав Указ №661/2019 «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва». 

Тож стипендії глави держави призначено 222 кандидатам. Серед  них і троє рівнян, у тому числі й старший викладач кафедри архітектури та середовищного дизайну Павло Бенедюк. Пан Павло отримуватиме стипендію у   категорії «митці» ( розмір – біля двох тисяч грн).

Павло Олександрович – художник, арт-функціонер проекту “РівнеАРТистичне”, засновник та голова правління ГО “Колоарт” (м. Рівне), творча людина та  активний викладач. Тож вітаємо колегу та бажаємо нових творчих здобутків і перемог! 

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 назад