Університет

Стартове засідання Студентського наукового товариства «Клуб маркетологів НУВГП»

Стартове засідання Студентського наукового товариства  «Клуб маркетологів НУВГП»

12 вересня 2019 року відбулося перше у новому начальному році засідання студентського наукового товариства «Клуб маркетологів» НУВГП під керівництвом доцента Оксани Мартинюк та асистента Ірини Оплачко. На засіданні відбулося традиційне знайомство з новими учасниками Клубу, були окреслені завдання наукової роботи студентів (участі у конкурсах наукових робіт різного рівня, підготовки статей і тез доповідей на Всеукраїнські та Міжнародні науково-практичні конференції, участі у Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу, традиційному університетському щорічному Студентському хакатоні), участі в Українському студентському фестивалі реклами тощо. Студенти були ознайомлені із широким переліком загальноуніверситетських подій, що мають відбутися найближчим часом, в тому числі: Четвертий загальноуніверситетський велопробіг (22 вересня 2019 року) та конкурс «Містер НУВГП – 2019», реєстрацію на участь у якому вже розпочато.

Також на засіданні було обрано актив студентів, що виявили бажання практично освоїти інструменти SMM-маркетингу та пошукової оптимізації сайтів (SEO), заняття з якими проводитимуться на подальших засіданнях Клубу за участю викладачів кафедри маркетингу та практикуючих маркетологів з числа студентів, що навчаються за індивідуальним графіком занять, а також з числа випускників спеціальності «Маркетинг».

Традиційно намітили орієнтири на щорічне відзначення Дня маркетолога, визначилися з переліком фахових дисциплін, викладання яких було б цікавим із залученням практикуючих маркетологів найбільших фірм нашого регіону.

Бажаючих приєднатися до активного студентства, які є членами СНТ «Клуб маркетологів», запрошуємо за адресою: м. Рівне, вул. О. Новака, 75, навчальний корпус №2, ауд. 275 (кафедра маркетингу НУВГП).

Кафедра маркетингу