Університет

О! тиждень

Цьогоріч, вперше за усі роки існування нашого університету, перший тиждень свого навчання першокурсники провели в абсолютно новому форматі. Для них ми організували так званий О! тиждень. «Що воно таке «О!?», – спитаєте Ви. Суть у того, що у кожного воно своє, комусь це ознайомчий тиждень, комусь орієнтаційний, а комусь і взагалі нульовий. Цього разу назва максимально тісно пов’язана зі змістом, адже суть усього тижня – це велика кількість інформаційних, розважальних, ознайомчих та навчальних заходів та екскурсій, з яких лише невелика частина була обов’язковою до відвідування. Усе інше – до вибору, тому кожен потрапив саме туди, куди йому було максимально цікаво та важливо потрапити.

Тепер трішки деталей. Розпочався О! тиждень ще в неділю, 1 вересня з доволі традиційної посвяти в студенти на літній естраді парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, а вже ввечері на новоспечених студентів чекала їх перша вечірка, з грилем, барбекю та дискотекою. Понеділок видався найбільш офіційним днем з усіх, адже в ході цього дня усі студенти познайомилися із директорами своїх інститутів, кураторами, випусковими кафедрами тощо.

Починаючи з вівторка, кожен студент щодня мав лише 1 пару за розкладом (по спеціальності) в день, та одне обов’язкове заняття з тем: «Інформаційні технології в навчальному процесі», де розповідали про усі онлайн-сервіси НУВГП, «Я - студент» - лекція про права, обов’язки, кодекси честі викладачів та студентів, «Організація навчального процесу» - тут можна було дізнатися про те, що таке пара, лекція, семінар, як здавати іспити, антиплагіат тощо. Також кожен з першокурсників пройшов обов’язкове вступне випробування на рівень володіння іноземною мовою задля розподілу на групи.

Також впродовж тижня можна було ознайомитись і медіа-роботою в НУВГП, відвідати екскурсії в музей, військову кафедру та велику гідротехнічну лабораторію, пройти відбір у мистецькі та спортивні гуртки, познайомитися з ректором та проректорами за напрямками, відвідати бібліотеку та взяти першу книжку, дізнатися про можливості стажування та волонтерських програм за кордоном, зокрема про досвід "INTERCULTURE 4S: Міжнародна волонтерська діяльність для солідарності в сфері розвитку міст". Також протягом тижня відбувались ознайомчі зустрічі із нашим туристичним клубом «Азимут», які в суботу закінчились поїздкою на нашу базу практики в Хотині.

Ми дуже сподіваємось, що цей тиждень став гарною відправною точкою для кожного першокурсника, приймаємо побажання та критику в соціальних мережах, аби наступного року все було ще краще та цікавіше.

Більше фото у

Віталій Прокопець,