Університет

Геоквест 2019

Геоквест 2019

Вже традиційно, під час проходження навчальної геодезичної практики в селі Хотинь, 25 липня 2019 року відбувся 8-й «Геоквест – 2019». Участь в ньому взяли 5 бригад студентів І-ІІ курсів навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою спеціальності «Геодезія та землеустрій».

Квест проходив в 3 етапи, де студенти показували як теоретичні, так і практичні знання та вміння з дисциплін, а також демонстрували свій творчий потенціал. 

У результаті перше місце дісталося студентам ІІ курсу (бригада у складі: Черняк Марина, Хитько Микола, Шклярук Владислав, Ярошик Олег, Шупрудько Владислав), друге – студентам ІІ курсу (бригада у складі: Дарчук Юлія, Гурц Аліна, Андросюк Маріанна, Гаврилович Дмитро, Колядич Роман), третє – студентам І курсу (бригада у складі: Давидюк Тарас, Несвіцький Василь, Марчук Олександр, Тимощук Ярослав, Маринич Вадим). До нагородження переможців долучилися завідувач кафедри геодезії та картографії Янчук Руслан Миколайович, завідувач кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Ліщинський Анатолій Георгійович та інші викладачі обох кафедр. На урочистому підведенні  підсумків переможці отримали сертифікати на додаткові бали до окремих дисциплін присутніх викладачів. 

Організовувати й проводити Геоквест-2019 визвалися кращі студенти-бакалаври спеціальності «Геодезія, картографія та землеустрій», які у свій час були учасниками та переможцями Геоквесту-2017.

На окрему подяку заслуговують викладачі, що не тільки підтримали ідею проведення, а й відпустили своїх студентів на один день з практики. Це Остапчук С.М., Дмитрів О.П., Трохимець С.М. та Янчук О.Є.

Закінчився Геоквест-2019 вже традиційно – смачним тортиком!

 

Оксана Шикиринська,
студентка ННІАЗ

 назад