Університет

Вступників зараховано на бюджет

Вступників зараховано на бюджет

22 липня у НУВГП завершився прийом заяв абітурієнтів для вступу на бакалаврат.

Як зазначив відповідальний секретар  Руслан Жомирук, приймальна комісія повністю завершила обробку поданих заяв вступників для вступу на бакалаврат.  «Жодних змін немає у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра. На бюджет це максимум 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт кількість заяв не обмежується. Попереду ще прийом в магістратуру.

До конкурсного відбору на бакалаврат  на основі повної загальної середньої освіти допущено: 4100 осіб - на денну та 500 – на заочну форму навчання. З  дипломом молодшого спеціаліста – 750 на денну, 400 на заочну.

Всього за кошти державного бюджету, станом на 01 серпня,  зараховано 377 на денну та 69 на заочну форму навчання. Порівняно з минулим роком  кількість рекомендованих за кошти державного бюджету зросла на 17 %. Адже 2018 року за державним замовленням було рекомендовано за результатом широкого конкурсу  347 осіб на денну та 27 – на заочну.

Попереду ще переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, зарахованих на контракт, та робота з Міністерством освіти і науки України щодо виділення додаткових місць державного замовлення для осіб пільгових категорій. Адже в минулому році вдалося отримати більше сотні місць державного замовлення за рахунок такої співпраці», - зазначив Руслан Валентинович.

Нагадаємо, що до 18 години 08 серпня триває прийом  абітурієнтів на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Найбільше державного замовлення в НУВГП отримали спеціальності:

  • геодезія та землеустрій;

  • будівництво та цивільна інженерія;

  • автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

  • автомобільний транспорт;

  • комп’ютерні науки;

  • архітектура та містобудування;

  • транспортні технології;

  • електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;

  • екологія.

Не лише українці хочуть навчатися  в НУВГП, а й абітурієнти з Гани, Нігерії, Сьєрра-Леоне, Коморських островів, Марокко, Лівії… Прийом документів для іноземних абітурієнтів триватиме  до першого листопада. 

Робота приймальної комісії продовжується. Тож запрошуємо, ми на вас чекаємо!

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістюназад