Університет

Участь у Climate Launchpad – «найзеленішому» конкурсі в світі!

Участь у Climate Launchpad – «найзеленішому» конкурсі в світі!

Представники НУВГП професор Скрипчук П.М. та ст. викладач Жуковський В.В. активно просувають інновації на українському та міжнародних ринках, а саме 23-24 липня 2019 року на Сlimate Launchpad представили свій "зелений" проект.  Сlimate Launchpad це міжнародний конкурс, який з 2014 року збирає проривні «зелені» бізнес-ідеї, а також ентузіастів, спроможних їх втілити від проекту до робочого бізнесу. Його мета допомогти таким ідеям швидко перетворитися на динамічні успішні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до навколишнього природного середовища майбутнє.  Організатором конкурсу є європейська ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC, партнером й організатором національного етапу в Україні з 2016 року є Greencubator. Зі всієї України було відібрано 15 команд  для участі у національному Boot Camp-і, зокрема 2 команди з регіонів: Рівне і Краматорськ та решта команд з Києва. Цікава і ділова атмосфера, навчання та розробка пітчів, менторство експертів з ЄС, спілкування та дискусії.   

Наша команда представила проект "Е-технології з утилізації відновної біомаси в містах України". Сутність проекту в комплексі послуг, що системно реалізують важливу проблему – моніторинг, збір, оптимальна логістика, спеціальні (під замовлення) способи переробки відновної біомаси на біогумус та в подальшому на рідкі добрива або ґрунтосуміші. Технологію запатентовано та вже на цьому етапі проведено низку лабораторних досліджень якості біогумусу та польові дослідження на овочах.

Відбувся перший етап – це розробка і представлення для міжнародних експертів у Києві. Попереду ще багато роботи і боротьби за право представити Україну у світі. Що ж, нам це престижно і не вперше!

Віктор Жуковський,
кафедра прикладної математикиназад