Університет

Як модернізувати системи опалення багатоквартирних будинків

Як модернізувати системи опалення багатоквартирних будинків

19 червня 2019 року в Центрі енергоефективності, який діє у навчальному корпусі  НУВГП № 7, відбувся черговий семінар для голів ОСББ, мешканців житлових будинків та усіх зацікавлених осіб на тему: «МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ».

Олександр Кияниця з  Науково-виробничої фірми «Енергосистеми»  представив бачення модернізації системи опалення шляхом впровадження автоматизованої системи балансування «SMART баланс»,  як засіб збільшення енергоефективності та спосіб підвищення якості послуг з опалення.

Пап Олександр навів також приклади помилок реконструкції системи опалення багатоповерхового будинку та приклади погодозалежного регулювання.

У свою чергу консультант проекту IFC «Фонд енергоефективності» в Рівненській області Михайло Лук’яник розповів шляхи залучення  фінансування на енергоефективні заходи, в тому числі модернізацію системи опалення.

Під час семінару учасники проводили активну дискусію, висвітлювали власні проблеми та ділилися алгоритмами їх вирішення.

За інформацією та консультацією щодо модернізації системи опалення можна звернутися у Центр енергоефективності: м. Рівне,  вул. Карнаухова, 53а, навчальний корпус НУВГП № 7, e-mail: eec@nuwm.edu.ua

 

Наталія Пархомчук, 

відділ зв’язків із громадськістюназад