Університет

Навчальна практика студентів землевпорядників Кременецького лісотехнічного коледжу у НУВГП

Згідно угоди про співпрацю студенти спеціальності «Землевпорядкування» Кременецького лісотехнічного коледжу мають можливість проходити навчальну практику на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Цього року до НУВГП завітало 12 студентів (під керівництвом випускниці НУВГП – викладача землевпорядних дисциплін  Кременецького лісотехнічного коледжу Пилипчук Валерії Миколаївни) для проходження практики «Автоматизовані зйомки території» на кафедрі Геодезії та картографії та кафедрі Землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики.

4-5 червня студенти мали можливість ознайомитися з сучасним обладнанням для автоматизованих знімань, наявним на кафедрі геодезії та картографії, набути навичок роботи з електронними геодезичними приладами та вдосконалити навички опрацювання матеріалів знімань. Під час виконання комплексного завдання навчальної практики студенти виконали пошук підземних комунікацій з використанням трасошукача, вимірювання перевищень за допомогою цифрового нівеліра, знімання ділянки місцевості та винесення в натуру точок в режимі реального часу з використанням супутникового приймача. А також здійснили весь комплекс робіт (від планування польоту до створення ортофотоплану) при зніманні місцевості з використанням безпілотного літального апарату.

Олександр Янчук, кафедра геодезії та картографії