Університет

+20 балів до ЗНО

+20 балів до ЗНО

Вже не перший рік  поспіль абітурієнти НУВГП мають чудову нагоду отримати  додаткових 20 балів до ЗНО з математики чи історії України. Адже наш ЗВО,  відповідно до наказу МОН України, проводить в Рівненській області Всеукраїнську олімпіаду з математики та історії України.

Участь в  інтелектуальному змаганні  дала унікальну можливість абітурієнтам   отримати 20 балів до сертифікатів ЗНО та згодом  вступити з більшим відривом від конкурентів на такі спеціальності: екологія; науки про Землю; галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; теплоенергетика; гідроенергетика; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; технології захисту навколишнього середовища; професійна освіта (комп'ютерні технології); географія; гірництво; будівництво та цивільна інженерія; геодезія та землеустрій; гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології; агрономія; водні біоресурси та аквакультура; агроінженерія; цивільна безпека; автомобільний транспорт; транспортні технології (на автомобільному транспорті).

Олімпіада проходила в два етапи, які включали заочний та очний тур. Результати участі можна переглянути на сторінці: http://start.nuwm.edu.ua/olimpiada

Окрім того, варто зазначити, що  триває реєстрація на складання творчого конкурсу за спеціальністю 191 "Архітектура та містобудування" для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Зареєструватися можна за цим посиланням.

Творчий конкурс відбудеться перед початком прийому заяв на вступ -  з 01 по 10 липня. З розкладом проведення окремих сесій творчого конкурсу можна ознайомитися за цим посиланням.

 

Наталія Пархомчук,

відділ зв’язків із громадськістюназад